Zakup drukarki 3D

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
wiosenna
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:12

Zakup drukarki 3D

Post autor: wiosenna »

Czy myśleliście kiedykolwiek o zakupie drukarki 3D? Właśnie poważnie się nad tym zastanawiam. Spodobał mi się taki model z polskiej dystrybucji: https://aemca.pl/drukarki-3d/90-drukark ... 0-pro.html . Jak sądzicie, czy to dobra opcja?
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: Fiona »

Bardzo dużo osób decyduje się na zakup takiego urządzenia, ale mi jakoś na razie chyba się nie przyda. Akurat ja mam problem ze swoją drukarką, bo jest w jakiś sposób zabezpieczona, że nie mogę używać zamienników tuszy. A one przecież są tańsze. Brat widział, jaki mam problem i doradził mi, abym prześledziła blog o drukarkach . Na nim faktycznie znajduje się wiele odpowiedzi na różne pytania. Być może Tobie również się przyda.
Awatar użytkownika
daga
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 19:25

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: daga »

Świetna sprawa drukarka 3d, tylko tak się zastanawiam po co mi by ona była w domu ??? chyba tyko po to żeby sobie drukować długopisy, które ciągle mi giną ;D
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:19

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: Tati17 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mojej oceny - http://jakdrukowac.pl .
Awatar użytkownika
joy73
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: joy73 »

Posiadanie takiego sprzętu, to świetna sprawa. Można zakupić tani model ale nie będzie długo zapewne użytkował. Technologia brnie naprzód. Zaczekał bym jeszcze jakiś czas aż będzie do solidniejsze i wtedy zastanowić się nad droższym ale pewniejszym zakupię. Technologia drukarek i druków idzie na przód. Można zobaczyć na stronie: https://sottio.pl/ drukarnia internetowa Sottio jak możliwości technologi druku można sobie stworzyć. Warto mieć takie rzeczy na oku. Zawsze może się przydać
Awatar użytkownika
Beczkowski
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:18

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: Beczkowski »

A jaki jest koszt takiej drukarki?
Awatar użytkownika
szałowa
Posty: 59
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:02

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: szałowa »

Nie wiem, ja wolałabym chyba zamówić coś takiego jak druk warszawa , niż płacić za cały sprzęt. Co innego , jak mówimy o zwykłym drukowaniu dokumentów, ale jeśli mnie interesuje tak naprawdę druk wielkoformatowy, to przecież nie będę sobie plotera kupowała. Zostawię to firmie zewnętrznej i koniec kropka, po problemie.
Awatar użytkownika
mcclure.julie
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 22:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: mcclure.julie »

Takie urządzenie na pewno przyda się majsterkowiczom :)
Sławomir

Re: Zakup drukarki 3D

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://www.wawrus.pl/technologia/myszki-pionowe , na której znajdziecie najróżniejsze informacje oraz ciekawostki związane z nowinkami technologicznymi. Na stronie znajdziecie na przykład artykuł dotyczący myszek pionowych.
ODPOWIEDZ