Zakup kasku crossowego

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
broszka
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:48

Zakup kasku crossowego

Post autor: broszka »

Jeżeli ktoś decyduje się na jazdę na motorze to musi też koniecznie pamiętać o wszystkich niezbędnych akcesoriach. Jedną z bardziej istotnych kwestii jest kask cross https://www.moto-abc.pl/. Kask przede wszystkim chroni naszą głowę przed upadkiem na jezdnię. A gdzie Wy kupujecie takie akcesoria?
Awatar użytkownika
Paula26
Posty: 82
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:51

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: Paula26 »

Bez odpowiedniego kasku z pewnością nie ma co w ogóle wsiadać na motocykl. Jazda na motocyklu bez kasku jest skrajnie niebezpieczna. Dlatego trzeba kupić porządny model - https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-moto ... 14091.html, który zapewni bezpieczeństwo, ale i wygodę w czasie jazdy. Kask musi również zapewniać pełną widoczność oraz łatwość w komunikacji.
:)
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: grizz »

Oczywiście że tak. Bez kasku przecież ryzykujemy zdrowie i życie, a nawet jeśli nie jest to aż tak skrajna sytuacja to narażamy się na niemały mandat. Znajoma ostatnio miała taki przypadek i musiała tutaj płacić https://zaplacmandat.pl/ , o tyle dobrze że prowizji dużej nie zapłaciła jak na poczcie, ale szkoda że w ogóle do takiej sytuacji doszło
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: ewelka9090 »

Powiem Wam, że ja mam spory problem ze znalezieniem odpowiedniego sklepu stacjonarnego, ponieważ mieszkam w małej miejscowości i w okolicy nie ma nic ciekawego, dlatego skupiam się na sklepach online. Ostatnio udało mi się skorzystać ze sklepu sklep.prospeed.pl i jestem nawet zadowolona, a co do takiego kasku to może właśnie takowy u nich znajdziesz?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: Bodzio12 »

jeżeli szukasz dobrego kasku na motocykl lub innych akcesoriów to koniecznie zobacz na stronę https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html macie także oferty nowych motocykli. Polecam.
Awatar użytkownika
Lara72
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2020, 20:09

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: Lara72 »

Kask już mam, teraz muszę trochę poszukać ubrań typowo motocyklowych i koleżanka jakiś czas temu poleciła mi tę stronę - https://trilobite.com.pl/pol_m_JEANSY-M ... 71515.html . Mówiła, że te produkty mają bardzo wysoką jakość. Co o tym myślicie?
Pulśik

Re: Zakup kasku crossowego

Post autor: Pulśik »

Mamy takie czasy w których to bardzo dużo informacji możemy znaleźć właśnie w internecie. I tak też ja zamierzałam poszukać jakiś kasków na motocykle. I przy okazji trafiłam na tego linka https://www.youtube.com/c/Namotocyklu pod którym to kryją się bardzo fajne filmiki odnośnie motocyklów. W sumie to jakieś kursy doszkalające umiejętności jazy na tym jednośladzie przydałyby mi się. Także pooglądam te filmiki.
ODPOWIEDZ