zmywarka do bistro

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
ryś

zmywarka do bistro

Post autor: ryś »

Tutaj poruszamy tematy związane ze zmywarkami dla gastronomii (zmywarki do szkła, zmywarki do naczyń, zmywarki do blach i garów, zmywarki kapturowe, zmywarki podblatowe, zmywarki kapturowe).

zapraszam do dyskusji o dobrych markach i tych, które się nie sprawdziły
kapłan

Re: zmywarka do bistro

Post autor: kapłan »

To może ja zacznę dyskusję. U mnie sprawdziła się znana marka - https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Mamy w kawiarni ich zmywarkę podblatową i jest genialna. Łatwa w obsłudze, intuicyjna, bardzo solidna, a domywa jak marzenie. 0 zacieków, pozostawionego brudu czy osadów. No i dokupujemy też od Winterhalter chemię, by wzmocnić efekt zmywania. Polecam sprzęt od tej firmy bardzo gorąco.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
łowca_okazji

Re: zmywarka do bistro

Post autor: łowca_okazji »

Ja od siebie nie polecę konkretnego sprzętu, ani tym bardziej sklepu, ale polecam źródło informacji ogólnie o AGD jakim jest ten blog https://cse.google.ie/url?q=http://agdchrosciel.pl/, bo można natrafić tam na świetny sprzęt, a później szukać najbardziej opłacalnej oferty.
Tomasz__76

Re: zmywarka do bistro

Post autor: Tomasz__76 »

Ktoś wyżej już wspomniało marce Winterhalter i ja również ją polecam. To lider światowy jeśli chodzi o zmywarki gastronomiczne. Nie ma co się oszukiwać - ich sprzęt jest drogi, a nawet bardzo drogi, ale jakość kosztuje. W gastronomii nie można sobie pozwolić na przestoje i awarie więc sprzęt musi być niezawodny. Ta marka jest tego gwarantem. Zapoznajcie się z tym, co oferują. Bardzo dużo opinii znajdziecie też na branżowych forach, tam restauratorzy dużo piszą o tej marce. Ciężko jednak znaleźć złe słowo na jej temat.
tangos

Re: zmywarka do bistro

Post autor: tangos »

Co do Winterhalter, to raczej specjalnie nie ma się nad czym zastanawiać, bo to już są sprzęty z górnej półki. Mamy ich zmywarkę kapturową w bistro. Była to spora inwestycja, ale na ten moment to jedyny słuszny wybór. Dlaczego? Głównie chodzi o wydajność. Prowadzisz działalność, to musisz mieć sprzęt, z którego zawsze wyjmiesz czyste naczynia. To jedyny słuszny wybór. Nie masz środków na zakup, to weź zmywarkę w wynajem długoterminowy. To o wiele lepszy wybór, niż kupowania sprzętu niskiej jakości...
leno

Re: zmywarka do bistro

Post autor: leno »

Planujesz otworzyć lodziarnię? 💡 Nie zapomnij o latającym hitem - lodach wegańskich! 🌱 Odkryj różnorodność smaków i składników na https://lodypetra.pl/lody-weganskie/. Twoi klientki i klienci na pewno docenią! 🍨
ODPOWIEDZ