Zwierzęta zimą

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Kochampodróże
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:39

Zwierzęta zimą

Post autor: Kochampodróże »

Zdarza wam sie czasem dokarmiać zwierzęta w lesie? Bo my w tym roku chcemy się tym zająć i chyba potrzebne nam będą lizawka cena nie jest wysoka a takim zwierzętą się to chyba przyda nie ?
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Zwierzęta zimą

Post autor: ewelka9090 »

A co powiecie na prowadzenie terrarium? Ja z tego korzystam i przyznaję, że to idealne hobby, jak i posiadanie zwierzaków dla mnie. Powinniście zerknąć sobie koniecznie na stronę https://reptility.pl/ , bo to na niej znajdziecie najciekawsze roślinki, którymi uzupełnicie Wasze terrarium.
Kaśka32

Re: Zwierzęta zimą

Post autor: Kaśka32 »

Myślę ,że jak o każdej innej porze dnia zwierzętom trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Zacznijmy jednak od początku.Ze zwierzętami trzeba się udać zaraz na samym początku do weterynarza i zrealizować wszelkie niezbędne szczepienia. Także w domu w miarę możliwości trzeba zorganizować zwierzętom swój kąt. Ponadto ważnym elementem opieki nad zwierzętami jest odpowiednia karma . My zdecydowanie wolimy a w zasadzie woli nasz pies karmy mokre .To taki przysmak więc staramy się umilić piskowi życie kupując mu właśnie takie rarytasy.
Jaśia

Re: Zwierzęta zimą

Post autor: Jaśia »

Nie ważne czy lato czy zima, zwierzę powinno być odpowiednio karmione. Jeśli nie wesz jaką karmę kupić, to zajrzyj do tego sklepu zoologicznego - https://e-zoo.shop/. Prowadzony przez nich sklep zoologiczny, można traktować jako miejsce, gdzie eksperci wydają swoje rekomendację.
ODPOWIEDZ