Samolot a opóźnienie

Porównywarki lotów, linie lotnicze, bilety i aktualne przepisy bagażowe. Wszystko o lotach samolotem.
igaś

Samolot a opóźnienie

Post autor: igaś »

Zdarzyło się wam czekać dłużej niż 3 godziny na samolot? Mi już 2 razy, więc za drugim byłam dużo bardziej mądrzejsza niż przy tym pierwszym przypadku. Orientowałam się w odszkodowaniach i już wiem, że najlepiej jest zgłosić się po pomoc do firmy, która za was powalczy o pieniądze. Formalności jest masa... Zgłoście się po pomoc do https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ Załatwicie tu wszystkie kwestie przez internet.
Awatar użytkownika
alekey
Posty: 26
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:05

Re: Samolot a opóźnienie

Post autor: alekey »

Chyba lepiej skorzystać z pomocy prawnika. Co do formalności to nie wydaje mi się, żeby było ich w tym przypadku aż tyle. A nie tylko za opóźniony lot należy się odszkodowanie, posłuchajcie tutaj https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... serafinski . Jeśli wakacje nie były takie jak zapewniano w biurze podróży to można się ubiegać o zadośćuczynienie, oczywiście dużo zależy od tego jaka została zawarta umowa z biurem podróży.
malina8i

Re: Samolot a opóźnienie

Post autor: malina8i »

Wiadomo, że sytuacje bywają naprawdę różne. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/covid-19-a-overboo ... onsumentow . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat postępowania linii lotniczych oraz związanych z tym praw konsumentów. Myślę, że taka wiedza się przyda.
Antek75

Re: Samolot a opóźnienie

Post autor: Antek75 »

Normalna sprawa. Skoro dzisiaj jesteście w stanie uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot, to dlaczego mielibyście z tego nie skorzystać? Przecież chodzi o Wasze pieniądze... Właśnie dlatego w tej sytuacji warto byłoby zajrzeć w takie miejsca jak chociażby https://delayfix.com/ i zorientować się, co realnie mogłoby być dla Was korzystnym rozwiązaniem w tej sytuacji. Warto dobrze przemyśleć sobie ten temat, bo chodzi w końcu o należne Wam odszkodowanie.
ODPOWIEDZ