Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: kora »

Cześć,
Jestem zainteresowana zakupem drzwi zewnętrznych w Aluhaus, nawet wybraliśmy sobie już model - Paulus z 5 przeszkleniami i naświetlem bocznym po jednej stronie. Chcemy zamawiać po świętach Wielkanocnych. Chciałabym się upewnić, czy wybór jest dobry? Czytaliśmy dużo opinii o Aluhaus i są dobre, widzieliśmy realizacje na Instagramie znalazłam kilka osób, które mają ich drzwi. Podobają mi się. Czy zamawiał ktoś kiedyś w tej firmie bądź ma drzwi aluminiowe?
Awatar użytkownika
medas
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:30

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: medas »

Cześć Kora, Zerknij sobie na wiadomość prywatną wysłałem Ci zdjęcia naszych drzwi z okresu budowy oraz jak teraz ładnie komponują się z urządzonym już, gotowym domem. Wprowadziliśmy się przed Bożym Narodzeniem, już 5 miesiąc jakby to powiedzieć "obcujemy" z tymi drzwiami i upewniliśmy się tylko, że była to dobra decyzja. Też czytaliśmy opinie innych na internecie, żona nawet pisała z jakąś kobitką na grupie budowlanej na FB i ona również nam doradzała. Ja uważam, że w dom czy mieszkanie warto inwestować i wybierać solidne artykuły, aby służyły nam na lata. My mamy model LIAN ale też PAULUSa rozważaliśmy więc gust mamy podobny :) Jak masz pytania jeszcze to śmiało.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: kora »

Dziękuję Ci bardzo medas :) Tak, jak mówiłam po świetach chcieliśmy zdecydować i fajnie, że napisałeś. Zdecydowaliśmy się na model Paulus tak, jak wspomniałam. Nie możemy się doczekać już montażu, jak już będziemy mieć nasze wymarzone drzwi. Cenowo nam bardzo fajnie wyszły te drzwi więc jesteśmy podwójnie zadowoleni.
Awatar użytkownika
medas
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:30

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: medas »

Cieszę się, że mogłem pomóc. Jak możesz wyślij mi na priv zdjęcia, jak już wam zamontują. Bardzo dobry wybór, będziesz zadowolona z drzwi zewnętrznych Aluhaus.
Awatar użytkownika
bulba88
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 18:44

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: bulba88 »

Z tego co widzę to jest to naprawdę porządna oferta. Warto wziąć ją pod uwagę.
Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze.(…)Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Tereska087 »

Drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, powinny być solidnie wykonane, żeby posłużyły przez wiele lat. Wysokiej klasy, solidne drzwi oraz klamki do drzwi wewnętrznych znajdziecie tutaj - https://www.golddoor.pl/pl/menu/klamki-1002.html Artykuły są porządnie wykonane, więc można liczyć na ich wysoką jakość.
Tomuś34

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Tomuś34 »

Ogólnie to nie zawsze trzeba wymieniać drzwi na nowe, ponieważ z tego co wiem przecież jest serwis drzwi bielsko, który zajmuje się naprawą drzwi. Według mnie szkoda pieniędzy na kupowanie od razu nowych drzwi skoro można spróbować je naprawić za niewielkie pieniądze.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: nois35 »

Nowoczesne mieszkania stawiają przede wszystkim na dodatki, które mają stworzyć atmosferę danego miejsca i nadać mu wyjątkowości. Zachęcam zatem aby tworzyć świetne elementy takie jak gałka kryształowa do drzwi, którą znajdziesz na https://roothkin.pl/galko-galka-kryszta ... ,1790,8646 a która będzie świetnym dodatkiem.
Adaś45

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Adaś45 »

Jeśli chodzi o wybór drzwi to uważam, że jest to kwestia indywidualna. Osobiście uważam, że wymiana wkładek zamkowych jest tania i nie warto wymieniać od razu całych drzwi podczas awarii. Oczywiście bardzo dużo osób decyduje się na wymiane co nie jest koniecznie dobrym rozwiązaniem.
iruś45

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: iruś45 »

medas pisze: ↑10 maja 2020, 16:24 Cieszę się, że mogłem pomóc. Jak możesz wyślij mi na priv zdjęcia, jak już wam zamontują. Bardzo dobry wybór, będziesz zadowolona z drzwi zewnętrznych Aluhaus.
A z jakiego miasta kupowałeś te drzwi? Mnie interesują drzwi wołomin ale niestety bardzo ciężko znaleźć jakąś firmę, która oferuje drzwi w tym mieście. Nie mam pomysłu gdzie szukać.
Czesław63

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Czesław63 »

W temacie dobrze jest obeznana obsługa tego https://www.vox.pl/dip-salon-gdansk-salon-firmowy-172 salonu z drzwiami. Można do nich zadzwonić albo napisać maila. A zamówienie łatwo złożyć w sklepie internetowym vox jeśli potrzebujesz zakupu on-line. Jeśli mam sposobność to wybieram się do lokalu, mają salony na terenie całego kraju.
boryś

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: boryś »

kora pisze: ↑10 kwie 2020, 15:10 Cześć,
Jestem zainteresowana zakupem drzwi zewnętrznych w Aluhaus, nawet wybraliśmy sobie już model - Paulus z 5 przeszkleniami i naświetlem bocznym po jednej stronie. Chcemy zamawiać po świętach Wielkanocnych. Chciałabym się upewnić, czy wybór jest dobry? Czytaliśmy dużo opinii o Aluhaus i są dobre, widzieliśmy realizacje na Instagramie znalazłam kilka osób, które mają ich drzwi. Podobają mi się. Czy zamawiał ktoś kiedyś w tej firmie bądź ma drzwi aluminiowe?
Nie wiem czy kupiłaś czy jeszcze nie, ale warto. Drzwi mam rok i są na prawdę solidnie wykonane, szczelne. Przeszklenia podkreślają nowoczesny design. Do naszego domu (nowoczesna kostka) pasują idealnie.
Juulka Wro

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Juulka Wro »

kora pisze: ↑10 kwie 2020, 15:10 Cześć,
Jestem zainteresowana zakupem drzwi zewnętrznych w Aluhaus, nawet wybraliśmy sobie już model - Paulus z 5 przeszkleniami i naświetlem bocznym po jednej stronie. Chcemy zamawiać po świętach Wielkanocnych. Chciałabym się upewnić, czy wybór jest dobry? Czytaliśmy dużo opinii o Aluhaus i są dobre, widzieliśmy realizacje na Instagramie znalazłam kilka osób, które mają ich drzwi. Podobają mi się. Czy zamawiał ktoś kiedyś w tej firmie bądź ma drzwi aluminiowe?
Dobre drzwi to nie wszystko warto zadbać o porządny montaż. https://sfera-kobiety.pl/drzwi-pszczyna/ Niestety fachowcy mają długie terminy, ale warto poczekać.
komiśka12

Re: Makarony i sałatki

Post autor: komiśka12 »

kora pisze: ↑10 kwie 2020, 15:10 Cześć,
Jestem zainteresowana zakupem drzwi zewnętrznych w Aluhaus, nawet wybraliśmy sobie już model - Paulus z 5 przeszkleniami i naświetlem bocznym po jednej stronie. Chcemy zamawiać po świętach Wielkanocnych. Chciałabym się upewnić, czy wybór jest dobry? Czytaliśmy dużo opinii o Aluhaus i są dobre, widzieliśmy realizacje na Instagramie znalazłam kilka osób, które mają ich drzwi. Podobają mi się. Czy zamawiał ktoś kiedyś w tej firmie bądź ma drzwi aluminiowe?
Niestety nie kojarzę :/
-
Aborcja za granicą - Kliniki aborcyjne w Czechach od wielu lat zyskują dobre opinie i przyjmują pacjentki z całej Europy. Prawie 40% to kobiety z Polski, które zdecydowały się na zabieg usuwania ciąży.
yanna

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: yanna »

Czesław63 pisze: 11 sie 2021, 18:57 W temacie dobrze jest obeznana obsługa tego https://www.vox.pl/dip-salon-gdansk-salon-firmowy-172 salonu z drzwiami. Można do nich zadzwonić albo napisać maila. A zamówienie łatwo złożyć w sklepie internetowym vox jeśli potrzebujesz zakupu on-line. Jeśli mam sposobność to wybieram się do lokalu, mają salony na terenie całego kraju.
Tak myślałam, czy nie wybrać się do jakiegoś salonu z takimi elementami, ale koniec końców czuję, że to nie dla mnie. Wolę sobie na spokojnie w sieci drzwi wewnętrzne Rzeszów obejrzeć i ewentualnie potem wybrać się do sklepu po odbiór. No i w tym względzie raczej mam takie zdanie. A wy jak to widzicie?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: kasiunia »

Zarówno drzwi zewnętrzne jak i drzwi wewnętrzne są bardzo ważnym elementem wyposażenia naszych domów i mieszkań. Czy ktoś wyobrażą sobie mieszkanie bez drzwi ? Nie wydaje mi się. Właśnie dzięki internetowi mamy dostęp na prawdę do ogromnej bazy drzwi. Spójrzmy na przykład na te drzwi wewnętrzne Białystok - https://insolut.pl. Tam znajdzie każdy coś dla siebie , w zależności od preferowanego stylu i kolorystyki. Warto skorzystać z bardzo dobrej i szybkiej obsługi jaką znajdziecie w tym miejscu.
Marti4

Re: Drzwi zewnętrze Aluhaus - warto?

Post autor: Marti4 »

Jeśli chodzi o kupno drzwi wewnętrzne zdecydowanie dobrze jest zacząć od poszukiwania firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje. Zdecydowanie polecam skorzystać z http://dallas-drzwi.pl/ gdzie stawiają przede wszystkim na współpracę z klientem, zaangażowanie, a także projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
ODPOWIEDZ