Strona 1 z 1

Gry

: 17 lut 2021, 23:07
autor: Malćek
Chcę się bawić, ekscytować się i prowadzić, powiedz mi stronę
.

Re: Gry

: 23 lut 2021, 10:35
autor: ewelka9090
A obstawianie zakładów sportowych? W sumie ciekawe zajęcie, można przy okazji zarobić. A jeszcze zakładając konto i sts kod promocyjny jak się wpisze, to otrzymuje się na start tak zwany freebet. Tak na powitanie, w sumie fajnie. Rejestracja jest bardzo szybka i prosta.

Re: Gry

: 06 mar 2021, 12:52
autor: Michaś
Możesz zajrzeć na https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/, gdzie znajdziesz całkiem spory spis, naprawdę fajnych gier. Z tego co rozumiem, to szukasz wyścigówek? Wystarczy, że sobie posortujesz ich encyklopedię po grach sportowych i znajdziesz wiele naprawdę zacnych tytułów w tej tematyce.

Re: Gry

: 15 mar 2021, 16:48
autor: Miłosz
Gra ktoś z Was może w Leauge of legends? Ja zacząłem całkiem niedawno i szczerze powiem, że nie spodziewałem się że gra strategiczna tak bardzo mnie wciągnie. Poświęcam jej naprawdę sporo wolnego czasu bo to rewelacyjny sposób na mój relaks. Przeglądając internet natrafiłem na poradnik dla graczy tutaj https://www.lolporadnik.pl/ . Zawiera on mnóstwo wartościowych wiadomości, wskazówek czy porad. Z pewnością będę jeszcze zaglądać na stronę.

Re: Gry

: 26 mar 2021, 10:25
autor: Marciś23
Nie gram w Leauge of legends, ponieważ nie przepadam za graniem na komputerze. O wiele bardziej interesują mnie gry na konsole, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Dlatego też często zaglądam na strone playstation store aby zobaczyć czy mają jakieś nowe gry w promocyjnych cenach.