Strona 1 z 1

Księgowość Halinów

: 17 lip 2019, 10:24
autor: Karol
Dzień dobry! Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą Ksiegowa-halinow.pl. Świadczy usługi z zakresu uproszczonej i pełnej księgowości, a także udziela porad prawnych. To najlepsze biuro rachunkowe, jakie znam! Koniecznie sprawdź jego ofertę.

Re: Księgowość Halinów

: 22 lip 2019, 11:18
autor: Daleka
A wiecie o tym, że elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, może bardzo usprawnić prowadzenie księgowości w Waszych firmach? My od kiedy go u nas wprowadziliśmy to zauważyliśmy, że wiele procesów zachodzi zdecydowanie szybciej i sprawniej, spadły też u nas koszty związane z księgowością ;) Same plusy :)

Re: Księgowość Halinów

: 23 lip 2019, 23:53
autor: relka
Akurat takimi sprawami nie trzeba się przejmować jeśli finansami firmy zajmuje się księgowy Otwock https://www.peter-green.com/ . Firma godna polecenia ze względu na oferowaną wysoką jakość usług i wysokie kompetencje

Re: Księgowość Halinów

: 09 paź 2019, 21:55
autor: eko112
Jak już tak w temacie księgowości jesteśmy to jest fajna opcja dla biur księgowych. Znajomy, który ma biuro księgowe korzysta z fajnego oprogramowania https://mb24.pl . Jest to program dla biur rachunkowych, który pozwala na prowadzenie księgowości online. Jest to szczególnie fajne dla osób, które lubią szybki kontakt z klientem. Takie oprogramowanie ogranicza niepotrzebne dzwonienie telefonem do księgowego w celu uzgodnienia czegos. Sam program ma fajne funkcje np. wysyłanie faktur, rozliczanie z ZUS i ministerstwem finansów. Pozwala na prowadzenie kadr i płac. Jest to spore ułatwienie.

Re: Księgowość Halinów

: 16 paź 2019, 10:50
autor: ewelka9090
Jak najszybciej planuję zdecydować się na księgowość online, ponieważ słyszałam pozytywne opinie na ten temat i koniecznie muszę spróbować! Myślę, że skorzystam sobie z serwisu https://wfirma.pl/kadry-i-place Polecacie? Może już macie z nimi swoje doświadczenia? Mnie zaskoczyło to, że jest to pierwsze miejsce, w którym można prowadzić kadry, wyliczać płace i rozliczać podatki i ubezpieczenia pracowników.

Re: Księgowość Halinów

: 13 kwie 2020, 13:32
autor: Titi
Sama prowadzę sobie księgowość, bo księgową z wykształcenia jestem :D Mam bardzo dobry program do wystawiania faktur. Prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych jest czasochłonne, więc warto skorzystać z pomocy, chyba że ktoś to lubi tak jak ja :)

Re: Księgowość Halinów

: 31 mar 2021, 13:20
autor: Malwina
Melpe to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących firmy zarówno małe jak i większe. Niesamowicie usprawnia i skraca czas pracy. Możesz wypróbować program do faktur całkowicie za darmo przez 30 dni. Jeżeli po tym okresie będziesz chciał kontynuować pracę z oprogramowaniem, wszystkie wprowadzone dane zostają i nie musisz ich wpisywać na nowo. Mnie zachwyciła prostota i funkcjonalność tego programu, do tego niskie koszty, bo tylko 6 zł miesięcznie.