Strona 1 z 1

Piny – znaczki reklamowe

: 07 sie 2019, 11:44
autor: Karol
Szukasz dobrego sposobu na reklamę i identyfikację wizualną firmy? Może zainwestuj w piny? Firma spinfactory.pl produkuje takie metodą odlewu według pomysłu klienta. Jest to nanjlepszy gadżet w promocji.

Re: Piny – znaczki reklamowe

: 30 mar 2021, 19:00
autor: Uleńkaa
Cześć. Nie jestem zbyt przekonana do tych pinów. Fajne gadżety reklamowe na zamówienie widziałam w sklepie https://www.topsmycze.com.pl/. Wśród gadżetów prym nadal wiodą smycze. Mój wspólnik ma świetny pomysł na grafikę, którą z pewnością wykorzystamy.

Re: Piny – znaczki reklamowe

: 14 maja 2021, 17:26
autor: Marti
Można spróbować, nic to nie zaszkodzi:) W kwestii reklamy warto próbować różnych rozwiązań, tak myślę ;) W kwestii gadżetów reklamowych to rozwiązań jest bardzo dużo. U mnie bardzo dobrze sprawdziły się bardzo dobrze Kalendarze Książkowe A5, mam też i kilka innych rodzajów gadżetów reklamowych oczywiście.

Re: Piny – znaczki reklamowe

: 16 wrz 2021, 13:01
autor: kasiakowa06
Karol pisze: ↑07 sie 2019, 11:44 Szukasz dobrego sposobu na reklamę i identyfikację wizualną firmy? Może zainwestuj w piny? Firma spinfactory.pl produkuje takie metodą odlewu według pomysłu klienta. Jest to nanjlepszy gadżet w promocji.
Fajna reklama :) Takie piny w sieci tez istnieją, są to banery: https://www.banery.guru/animowane/ :geek:

Re: Piny – znaczki reklamowe

: 24 wrz 2021, 10:20
autor: wacika
Ja chyba jednak wolę pozostać przy reklamie internetowej. Jest ona dla mnie skuteczniejsza i przede wszystkim mogę ją zlecić agencji http://marketingszeptanyagencja.pl/ która już dokładnie wie co i jak ogarnąć żeby klienci się pojawiali. Już nie raz mnie też ratowali z różnych opresji i wiem, że pracują tam po prostu specjaliści.