Weekend za miastem

Planujesz wycieczkę? Szukasz pomocy albo pomysłów? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Wrocisława_99
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2022, 11:45

Weekend za miastem

Post autor: Wrocisława_99 »

Dawno nigdzie nie wyjeżdżałam i mówię tutaj zarówno o dłuższym wypoczynku, takim jak wyjazd wakacyjny czy nawet weekendzie poza miastem. I dlatego postanowiłam, że koniecznie muszę to nadrobić. Szukam jakiegoś fajnego hotelu, z takimi atrakcjami jak basen czy zabiegi spa. Polecacie może jakiś hotel pod Krakowem który ma takie usługi w swoim pakiecie?:)

integracja prestashop z allegro
bukaa

Re: Weekend za miastem

Post autor: bukaa »

I super... Od czasu do czasu trzeba gdzieś wyjechać, aby nie zwariować. Jak chodzi o takie kwestie, jak termy cieplice atrakcje tam są cały czas dostępne i to bez ograniczeń. Jednym słowem nie da się tam nudzić, bo jest tam co robić...
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Weekend za miastem

Post autor: katarakta »

Na weekend za miastem na pewno przyda się Wam porządny samochód żeby przemieszczać się w komfortowych warunkach. Czytałam na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ie-oplaca/ że w takiej sytuacji opłaca się krótkoterminowy wynajem samochodu. Konieczne sprawdźcie tą ofertę wynajmu :)
parenka

Re: Weekend za miastem

Post autor: parenka »

Taki wypad za miasto w celu naladowania baterii i odpoczynku jest jak najbardziej wskazany kazdemu od czasu do czasu :) https://malinowydwor.pl/pakiety-pobytowe/cat/all tu maja ciekawe oferty, kazdy moze wybrac cos dla siebie

dmso
Karolina Alo

Re: Weekend za miastem

Post autor: Karolina Alo »

Oj tak, taki weekend odpoczynku przyda się każdemu. My akurat wybieramy się do Zakopanego, więc nie liczę na ciszę i spokój, bo tam chyba turystów nie brakuje, ale chociaż będą piękne widoki i ciekawe atrakcje. Zastanawiamy się m.in. nad termami i wyprawą nad Morskie Oko. Kulig Zakopane też wydaje się ciekawą opcją, choć to już chyba uzależnione od pogody. Oby jeszcze czekał na nas śnieg!
ODPOWIEDZ