Płatności IVR

Gdzie zrobić zakupy w podróży? Jak płacić w obcej walucie? Jak uniknąć cła?
Awatar użytkownika
prawieromantyk
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:42

Płatności IVR

Post autor: prawieromantyk »

Ostatnio natrafiłem na coś takiego jak płatności IVR https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/ivr. Sam osobiście się z takim rozwiązaniem nie spotkałem, a Wy? Czy takie płatności są bezpieczne? Korzystał ktoś z Was z tego rozwiązania?
Awatar użytkownika
TomaszN
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 14:01

Re: Płatności IVR

Post autor: TomaszN »

Zgadzam się z Wami. Mi jednak nie jest to jakoś specjalnie potrzebne. Ale doceniam tutaj Wasze starania.
Czasami spotykamy w życiu kogoś, z kim nasze losy wydają się splecione. Jakbyśmy tworzyli jedną osobę. Jeden umysł, jedno przeznaczenie.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Płatności IVR

Post autor: globtroter »

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z tych płatności, chociaż faktycznie wiem, że takie są. Za to przy okazji mogę każdego zachęcić do zapoznania się z wpisem https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb gdzie bardzo fajnie wyjaśniono kwestię działania płatności z Facebookiem.
biłgoj

Re: Płatności IVR

Post autor: biłgoj »

Jeśli chodzi o płatności to w dzisiejszych czasach płatności online stały się bardziej popularne. Bo jednak czasy się zmieniają i każdy chce podążyć za nowoczesnością. Dlatego też mając firmę bardzo ważne jest to aby zapewnić bezpieczeństwo takich płatności. I między innymi tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online można znaleźć bardzo dobre rozwiązania dla małych i dużych firm.
Józek

Re: Płatności IVR

Post autor: Józek »

Ja niestety nie znam się aż tak na samych płatnościach i na pewno nie miałem jeszcze okazji testować właśnie takiej płatności. Zdecydowanie mogę każdemu polecić zapoznanie się z ciekawym wpisem https://www.freediving.com.pl/dlaczego- ... m-sklepie/ ponieważ system płatności ratalnej w sklepie internetowym powoli staje się normą.
miluśka

Re: Płatności IVR

Post autor: miluśka »

Chyba jednak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online ma bardziej intuicyjny system , najłatwiejszy dla poczatkujących i do tego masz tam zapewnione stałe wsparcie merytoryczne i techniczne a to ważne jak zaczynasz. Bluemedia stawia na jakość i stąd tak wiele ułatwień ale i procedur bezpieczeństwa w obsłudze płatności online
ODPOWIEDZ